Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Druga odsłona Enea Cup w Białymstoku

Już w sobotę, 19 września młodzi entuzjaści piłki nożnej z Białegostoku będą mogli poczuć prawdziwe sportowe emocje. O 10.00 na stadionie Jagielloni (boisko boczne) startuje Piłkarski Piknik – Z Eneą do celu. Wstęp bezpłatny!

W programie imprezy m.in. konkursy z nagrodami (w tym konkurs wiedzy o Jagiellonii), animacje dla dzieci, zajęcia plastyczne i sportowe. Będzie można się sprawdzić np. w żonglerce i rzutach karnych, slalomie z piłką na czas. Na boisku pojawią się piłkarze Jagi oraz klubowa maskotka Pszczółka. Chętni zajrzą też do klubowego autokaru.

Atrakcją będzie spotkanie rewanżowe pomiędzy piłkarzami z Lech Poznań Football Academy z rocznika 2007 a rówieśnikami z Jagiellonii Białystok, które rozpocznie się o 11.00. Mecz w Poznaniu zakończył się remisem 8:8.

- Jako firma odpowiedzialna społecznie dbamy nie tylko o naszych Klientów, dostarczając im energię elektryczną i ciepło, ale także od wielu lat wspieramy rozwój fizyczny dzieci i młodzieży – wyjaśnia Olga Fasiecka, prezes Fundacji Enea. – W ubiegłotygodniowej poznańskiej odsłonie Enea Cup udział wzięło aż tysiąc młodych piłkarzy. Teraz kolej na młodzież z Białegostoku – dodaje.

Nagrody dla zwycięzców Enea Cup ufunduje Fundacja Enea. Impreza potrwa do 15.00. Zapraszamy!