Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Siatkówka plażowa w centrum miasta

Plac Wolności w Poznaniu zamienił się w plażę Wolności z boiskiem do siatkówki plażowej. Kilkaset ton piasku, wiele emocji sportowych i mnóstwo atrakcji czeka na miłośników tego sportu i dobrej zabawy. Enea jako jeden ze sponsorów zaprasza do udziału w tym wydarzeniu.

Dziś rozpoczyna się rywalizacja siatkarzy w ramach eliminacji do mistrzostw Polski w piłce siatkowej plażowej mężczyzn. Finał zawodów zaplanowany jest na niedzielę na godz. 14. W sobotę już od rana rozpoczną się zawody turnieju głównego. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Poznaniacy będą mogli poczuć wakacyjny klimat nie tylko dzięki emocjonującym meczom siatkówki plażowej, ale również dzięki specjalnie przygotowanej plaży i wielu dodatkowym atrakcjom. Zaplanowane są konkursy i animacje dla najmłodszych, zabawy sprawnościowe i gry planszowe.

Zabawa będzie połączona ze szkoleniem dzieci z udzielania pierwszej pomocy. W sobotę i niedzielę szkolenia przeprowadzą pracownicy Enei, którzy są wykwalifikowanymi i doświadczonymi ratownikami. Będzie więc okazja nie tylko do dobrej zabawy, ale też do zdobycia ważnych i praktycznych umiejętności, które każdy powinien posiadać.