Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Pracownicy Grupy Enea dołączają do akcji „Dwie Godziny dla Rodziny. Dla Człowieka"

Grupa Enea po raz trzeci przyłącza się do akcji „Dwie godziny dla rodziny", której celem jest pogłębianie relacji z najbliższymi. W ramach akcji większość spółek Grupy Enea umożliwia pracownikom wcześniejsze zakończenie pracy o dwie godziny, zachęcając do spędzenia tego czasu z rodziną. W tym roku Enea zaproponuje pracownikom również  spotkania i pikniki rodzinne.

Już od jedenastu lat w akcji „Dwie Godziny dla Rodziny” uczestniczą setki pracodawców z 18 krajów świata, umożliwiając swoim pracownikom wcześniejsze zakończenie wybranego dnia pracy i spędzenie tego czasu z najbliższymi.

Włączając się do akcji, Grupa Enea zachęca do międzypokoleniowych działań, budowania więzi i dobrych relacji w środowisku pracy oraz w swoich rodzinach. U źródeł kampanii znajdują się wartości bliskie Grupie Enea, związane z bezpieczeństwem i zaangażowaniem, a także troską o relacje z bliskimi.

– Ponowne zaangażowanie się naszej Grupy w program „Dwie Godziny dla Rodziny. Dla Człowieka" jest symbolicznym wyrazem naszej społecznej odpowiedzialności i troski o pracowników. Pamiętajmy, że w życiu rodzinnym chodzi nie tylko o liczbę spędzonych wspólnie godzin, ale także o to, w jaki sposób spędzamy ten czas – podkreśla Joanna Mularczyk, kierownik Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Enei– Zatrzymajmy się na chwilę w codziennym biegu i pomyślmy, co możemy zrobić wspólnie, by pogłębiać wzajemne więzi – dodaje Joanna Mularczyk.

Grupa Enea dodatkowo będzie zachęć, by te dwie symboliczne godziny były okazją do zadbania o siebie i najbliższych oraz spędzania wspólnego czasu służącego budowaniu dobrych relacji i pielęgnowaniu więzi. W ramach akcji, spółki Grupy będą organizowały festyny i pikniki pracownicze.