ENEA SPONSOREM TYTULARNYM ZAWODÓW IRONMAN 2

Enea sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN w Gdyni i Poznaniu

Enea po raz kolejny została sponsorem tytularnym zawodów IRONMAN 70.3 w Gdyni i Poznaniu. To już dziesiąty rok współpracy koncernu energetycznego z organizatorami tych najbardziej znanych zawodów triathlonowych w Polsce.

Enea IRONMAN Gdynia odbędzie się 2-4 sierpnia, a zawody Enea IRONMAN 70.3 Poznań są zaplanowane na weekend 30 sierpnia - 1 września.  Marka Enea już od dekady wspiera największe zawody w triathlonowe w Polsce. Firma, jako sponsor tytularny tych imprez jak co roku przygotuje wiele atrakcji dla zawodników, kibiców oraz mieszkańców Gdyni i Poznania.

 Nasze zaangażowanie w triathlon jest długofalowe, czego najlepszym dowodem jest dziesięć lat współpracy z organizatorami zawodów IRONMAN w Polsce. Od ubiegłego roku jesteśmy także sponsorem generalnym Polskiego Związku Triathlonu – mówi Grzegorz Kinelski, prezes Enei. Zapraszamy zawodników i kibiców do odwiedzenia Strefy Enei na Plaży Miejskiej w Gdyni i na Międzynarodowych Targach Poznańskich w czasie zawodów IRONMAN. Dla mieszkańców i kibiców przygotowujemy wiele bezpłatnych atrakcji, a także możliwość spotkania z gwiazdami sportu i olimpijczykami – dodaje Grzegorz Kinelski.

Zadowolenia z kontynuowania owocnej współpracy nie kryje Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

 Triathlon jako dyscyplina w ciągu minionej dekady niezwykle spopularyzował się w naszym kraju. Z pewnością przyczyniły się do tego zawody IRONMAN, ale także zaangażowanie spółki Enea – mówi Michał Drelich. Konsekwentnie realizujemy wraz z naszym partnerem ambitne działania, które nie ograniczają się tylko do organizacji zawodów. W ciągu całego roku prowadzimy szereg działań komunikacyjnych i reklamowych, które promują aktywność fizyczną, zdrowy styl życia, ale także bezpieczeństwo na drogach czy idee społeczeństwa obywatelskiego – dodaje.

Więcej informacji o zawodach można znaleźć na: www.ironmangdynia.pl oraz www.ironmanpoznan.pl