Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne

Forum Innowacyjnej Energetyki EnergINN ponownie w Poznaniu podczas Targów EXPOPOWER

Enea Operator po raz drugi wspólnie z Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu organizuje Forum Innowacyjnej Energetyki EnergInn. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 maja tego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach największej imprezy branży energetycznej EXPOPOWER. Forum zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

EXPOPOWER to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży energetycznej o kilkuletniej tradycji. Gromadzi rokrocznie wielu wystawców z branży, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Podczas tegorocznego EXPOPOWER, obok specjalistycznych ekspozycji wystawienniczych, strefy edukacyjnej z interaktywnymi warsztatami dla odwiedzających, odbędzie się druga edycja Forum Innowacyjnej Energetyki pod nazwą, nawiązującą do ubiegłorocznego wydarzenia: EnergInn 2.0.

Podczas dwóch dni konferencji będzie można posłuchać ciekawych wystąpień na temat inteligentnej energii, rozwiązań smart dla dużych aglomeracji i niewielkich miasteczek. Ponadto prelegenci podzielą się wizjami dotyczącymi przyszłości energii w ogóle i zaawansowaniem prac nad tzw. energią jutra.

Dziś energetyka jest jedną z tych gałęzi gospodarki, która niezwykle dynamicznie się rozwija i sięga po nowe technologiczne rozwiązania. Myślę, że nie będzie przesady, gdy powiem, że nasza przyszłość jest w rękach dobrego i mądrego podejścia do energetyki. Jeśli połączymy polski potencjał społeczny ze współczesnymi narzędziami technologicznymi, jestem przekonany, że wiele projektów na skalę światową nie raz nas zaskoczy. Dlatego warto rozmawiać i wziąć udział w Forum Innowacyjnej Energetyki #EnergInn 2.0 powiedział Zbigniew Hoffmann, wojewoda wielkopolski.

Uczestnicy Forum będą mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi projektami, nad którymi pracują eksperci z Enei Operator a także poznać narzędzia do optymalizacji przedsięwzięć dla biznesu. Będzie również możliwość wzięcia udziału w specjalnie przygotowanym treningu strategicznym, mającym na celu kreatywne przełamywanie impasów w zarządzaniu projektami.

Forum Innowacyjnej Energetyki #EnergInn 2.0 to wydarzenie niezwykle ciekawe dla każdego kto interesuje się rozwojem branży. Dziś szeroko pojęta energetyka to jedna z tych branż, która najodważniej sięga po innowacje i nowe technologie. Enea Operator nie tylko wpisuje się w ten trend, ale chce dać również iskrę inspiracji oraz platformy do dialogu i dyskusji – powiedział Andrzej Kojro, prezes Enei Operator, zachęcając do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Wszystkie bloki tematyczne, nazwiska prelegentów i tematy wystąpień podczas Forum Innowacyjnej Energetyki dostępne są na stronie internetowej: energinn.pl