Smart 1290x730px

Nowa sprzedaż premiowa dla klientów indywidualnych Enei

Klienci indywidualni Enei, którzy zawrą umowę kompleksową na energię elektryczną w ramach oferty rynkowej Enea Smart, otrzymają Kartę Podarunkową do Allegro. Wystarczy zawrzeć umowę w jednym z Biur Obsługi Klienta Enei w okresie od 7 maja do 18 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania zapasów Kart Podarunkowych. Wartość Karty Podarunkowej to 150 zł.

Enea Smart to połączenie umowy na prąd z innowacyjnymi rozwiązaniami technologii typu Smart Home. W ramach oferty, Enea proponuje cztery rozwiązania: Pakiet Ochrona, Pakiet Bezpieczeństwo, Pakiet Oszczędność oraz Pakiet Ogrzewanie, każdy dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dzięki proponowanym w Enea Smart rozwiązaniom, klienci mogą zwiększyć kontrolę i optymalizować zużycie energii, czy regulować temperaturę w domu. Urządzenia pomogą też zabezpieczyć się przed pożarem, zalaniem czy włamaniem.

Klienci indywidualni, którzy podpiszą w okresie od 7 maja do 18 czerwca 2024 r. umowę w ramach oferty Enea Smart w jednym z 32 stacjonarnych Biur Obsługi Klienta Enei, otrzymają Kartę Podarunkową o wartości 150 zł do Allegro. Oferta obowiązuje w okresie od 7 maja do 18 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania zapasów Kart Podarunkowych (w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej).

Szczegóły dotyczące sprzedaży premiowej, cen energii, dodatkowej płatnej miesięcznie opłaty handlowej oraz warunków korzystania z oferty Enea Smart znajdują się w Regulaminie Oferty, Cenniku oraz Regulaminie Sprzedaży premiowej dostępnych w Biurach Obsługi Klienta Enei oraz na stronie https://www.enea.pl/smart.