LOTERIA 2 1290x470px

Startuje „Loteria na 102” dla klientów indywidualnych Enei

W najnowszej loterii dla klientów indywidualnych Enei do wygrania jest 100 e-bonów o wartości 2 000 zł każdy, na pokrycie rachunków za prąd. By wziąć udział w losowaniu, wystarczy być klientem indywidualnym Enea S.A. i zarejestrować się na stronie internetowej enea.pl/loteria.  

Spośród zarejestrowanych w loterii klientów indywidualnych Enei, co tydzień będą losowane osoby, które otrzymają e-bon o wartości 2 000 zł. E-bon uprawnia do zasilenia indywidualnego rachunku rozliczeniowego zwycięzcy, by opłacać domowe rachunki za energię elektryczną. Loteria potrwa do 31 grudnia, nagrodzonych zostanie 100 klientów Enei.

Każdy klient, po zarejestrowaniu się na stronie enea.pl/loteria może zwielokrotnić swoje szanse na wygraną, zwiększając liczbę losów biorących udział w losowaniu. Można to zrobić, np. zawierając umowę w ramach ofert: ENERGIA+ Fachowiec, ENERGIA+ Pomoc IT lub Enea Smart, zawierając umowę poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK) czy aktywując e-fakturę.    

Szczegóły i regulamin loterii dostępne są na stronie internetowej Enei enea.pl/loteria. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej w ciągu trzech dni od dnia ogłoszenia wyników. Organizatorem loterii na zlecenie Enea S.A. jest GPD Agency Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu.