Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

„Świąteczna Moc Nagród” – wystartowała loteria Enei

W loterii Enei "Świąteczna Moc Nagród" do wygrania aż 100 nagród o wartości 2000 zł każda z przeznaczeniem na pokrycie rachunków za prąd. By wziąć udział w losowaniu wystarczy być klientem indywidualnym Enei SA i zarejestrować się na stronie internetowej www.enea.pl/loteria  

Enea przygotowała dla swoich klientów świąteczną loterię, w której każdy może wygrać prąd za 0 zł, czyli 2000 zł na pokrycie swoich rachunków. Firma ufundowała aż 100 takich nagród. By wziąć udział w cotygodniowym losowaniu  wystarczy być klientem Enei i spełnić warunki rejestracji opisane na stronie internetowej. Enea zachęca przy tym swoich klientów do zbierania dodatkowych punktów, by zwiększyć swoje szanse na wygraną poprzez np. zawarcie umowy produktowej z Eneą, zawarcie umowy kanałem online (przez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta), wybór usługi dodatkowej lub aktywację e-faktury.

- W zimowej loterii „Świąteczna Moc Nagród” pokazujemy naszym klientom, że mogą mieć jeszcze więcej korzyści zawierając umowę z Eneą SA. Bardzo cenimy sobie kontakt z naszymi klientami, dlatego też zachęcamy ich do rejestracji w loterii i wygrania opłaty za rachunki - powiedziała Magdalena Majchrzycka, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Enei.

Nagrodą w Loterii jest e-bon Enei w formie elektronicznej o wartości 2000 zł uprawniający do zasilenia indywidualnego rachunku rozliczeniowego zwycięzcy, służący do opłacenia należności za energię elektryczną, usługi dystrybucji oraz inne należności wynikające z Umowy opłacanych przez zwycięzcę na rzecz Enei SA.

Szczegóły loterii „Świąteczna moc nagród” dostępne są na stronie internetowej Enei https://www.enea.pl/loteria. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej w ciągu trzech dni od dnia ogłoszenia wyników. Loteria potrwa do 22 stycznia 2023 roku.