Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne

Enea zaprasza na Kongres 590

7. edycja Kongresu 590 pod hasłem „Łączymy wszystkich” będzie poświęcona współpracy międzynarodowej krajów Trójmorza. Uczestnicy wydarzenia będą rozmawiali m.in. o bezpieczeństwie, energetyce, technologii, ekologii czy sprawach społecznych. Na jedno z kluczowych wydarzeń gospodarczych w kraju zaprasza Enea, partner strategiczny Kongresu 590. W wydarzeniu weźmie udział Prezes Zarządu ENEA S.A. Paweł Majewski.  

Od wielu lat przedstawiciele Grupy Enea aktywnie uczestniczą w cyklicznym wydarzeniu kongresowym, skupiającym ekspertów polskiego biznesu, nauki, polityki oraz gości zagranicznych. W letniej odsłonie 7. edycji Kongresu 590 udział wezmą m.in. przedstawiciele Enei, Enei Wytwarzanie, Enei Operator, Enei Innowacje oraz Lubelskiego Węgla Bogdanka. Eksperci Grupy będą rozmawiać m.in. o roli spółek Skarbu Państwa w budowaniu siły gospodarczej Polski, bezpieczeństwie i transformacji energetycznej, odpowiedzialnym rozwoju na drodze do neutralności klimatycznej czy innowacjach w energetyce, magazynowaniu i przesyle energii. Przez dwa dni, 22 i 23 czerwca, na kilku scenach będą odbywały się liczne dyskusje i prezentacje. Ze szczegółowym programem można zapoznać się na stronie wydarzenia.

Już pierwszego dnia Kongresu na Scenie Liderów odbędzie się wydarzenie z udziałem Enei Innowacje i podmiotu zajmującego się rozwojem innowacji i technologii dla małych elektrowni jądrowych. Będzie to ważne spotkanie z perspektywy rozwoju Grupy Enea oraz wyzwań transformacji sektora energii w Polsce.

Na terenie centrum targowo-wystawienniczego Ptak Warsaw Expo będzie można również spotkać się z przedstawicielami Grupy Enea w strefie Enei. 7. edycja Kongresu 590 odbędzie się 22 i 23 czerwca na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.