Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Enea zaprasza na Kongres 590

7. edycja Kongresu 590 pod hasłem „Łączymy wszystkich” będzie poświęcona współpracy międzynarodowej krajów Trójmorza. Uczestnicy wydarzenia będą rozmawiali m.in. o bezpieczeństwie, energetyce, technologii, ekologii czy sprawach społecznych. Na jedno z kluczowych wydarzeń gospodarczych w kraju zaprasza Enea, partner strategiczny Kongresu 590. W wydarzeniu weźmie udział Prezes Zarządu ENEA S.A. Paweł Majewski.  

Od wielu lat przedstawiciele Grupy Enea aktywnie uczestniczą w cyklicznym wydarzeniu kongresowym, skupiającym ekspertów polskiego biznesu, nauki, polityki oraz gości zagranicznych. W letniej odsłonie 7. edycji Kongresu 590 udział wezmą m.in. przedstawiciele Enei, Enei Wytwarzanie, Enei Operator, Enei Innowacje oraz Lubelskiego Węgla Bogdanka. Eksperci Grupy będą rozmawiać m.in. o roli spółek Skarbu Państwa w budowaniu siły gospodarczej Polski, bezpieczeństwie i transformacji energetycznej, odpowiedzialnym rozwoju na drodze do neutralności klimatycznej czy innowacjach w energetyce, magazynowaniu i przesyle energii. Przez dwa dni, 22 i 23 czerwca, na kilku scenach będą odbywały się liczne dyskusje i prezentacje. Ze szczegółowym programem można zapoznać się na stronie wydarzenia.

Już pierwszego dnia Kongresu na Scenie Liderów odbędzie się wydarzenie z udziałem Enei Innowacje i podmiotu zajmującego się rozwojem innowacji i technologii dla małych elektrowni jądrowych. Będzie to ważne spotkanie z perspektywy rozwoju Grupy Enea oraz wyzwań transformacji sektora energii w Polsce.

Na terenie centrum targowo-wystawienniczego Ptak Warsaw Expo będzie można również spotkać się z przedstawicielami Grupy Enea w strefie Enei. 7. edycja Kongresu 590 odbędzie się 22 i 23 czerwca na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Andrzej Duda, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.