Miesiac Energii Gratis 2022 1290-470px
Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne

Promocja „Miesiąc energii gratis” dla klientów Enei

Enea przygotowała promocyjną ofertę z produktami ENERGIA+ Fachowiec i Enea Smart. Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednego z produktów otrzymają w pierwszym miesiącu energię za 0 zł oraz 3% upust na energię elektryczną (liczony od ceny sprzedaży energii zgodnie z aktualnie obowiązującą Taryfą zatwierdzaną przez Prezesa URE). Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni.

Nowa propozycja Enei kierowana jest do klientów, którzy chcą zmienić umowę taryfową na produkt oraz tych, którym kończy się dotychczasowa umowa produktowa. Decydujący się na zakup produktu ENERGIA+ Fachowiec lub Enea Smart nie zapłacą za zużytą energię w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy. Dodatkowo otrzymają 3% gwarantowany upust od ceny sprzedaży energii elektrycznej (wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy), przez 3 lata obowiązywania umowy oraz  kod rabatowy o wartości 100 lub 150 zł (w zależności od kanału zawarcia umowy) do Strefy Zakupów Enei.

Stale poszerzamy ofertę handlową, zachęcając klientów do korzystania z naszych produktów. Poza energią elektryczną proponujemy dodatkowe korzyści, a umowę na nowe produkty Enei można zawrzeć na kilka sposobów, wybierając najwygodniejszą dla siebie formę – podkreśla Tomasz Siwak, wiceprezes Enei ds. handlowych.    

Klienci wybierający produkt ENERGIA+ Fachowiec otrzymują pomoc fachowców w razie nagłych domowych awarii w kwocie do 4 500 zł brutto przez pełen okres trwania Regulaminu Oferty. W zależności od wybranego wariantu, mogą skorzystać z usług: elektryka, technika urządzeń grzewczych i gazowych, serwisanta RTV/AGD, szklarza oraz hydraulika. Wybierając jeden z czterech pakietów Enea Smart, klienci otrzymują nowoczesne rozwiązania dla domu i mieszkania, zwiększające bezpieczeństwo i zabezpieczające nieruchomość przed skutkami pożaru, zalania, włamania oraz pozwalające na zarządzanie zużyciem energii. W obu produktach obowiązuje miesięczna opłata handlowa, zgodnie z cennikiem oferty. Dla produktu ENERGIA+ Fachowiec w pierwszym miesiącu opłata handlowa w ramach promocji wyniesie 0 zł.

Szczegóły oferty wraz z Regulaminem i Cennikami dostępne są w Biurach Obsługi Klienta Enei oraz na stronie www.enea.pl/promocja. Umowę produktową można zawrzeć w najbliższym Biurze Obsługi Klienta,  telefonicznie pod numerem infolinii 611 111 111 lub online poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).  

Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2022 r.