Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Jesienna promocja Enei z produktem ENERGIA+ Fachowiec

Enea przygotowała nową ofertę promocyjną związaną z produktem ENERGIA+ Fachowiec. Korzystający z niej klienci zyskają pomoc fachowców przy usuwaniu nagłych awarii w domu za 0 zł (przez pierwsze 3 lub 4 miesiące obowiązywania Regulaminu Oferty – w zależności od kanału zawarcia umowy). Zapłacą również mniej za energię elektryczną. Oferta obejmuje 3% opust, liczony od ceny sprzedaży energii elektrycznej wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej zatwierdzanej przez Prezesa URE.

Z jesiennej promocji mogą skorzystać klienci, którzy chcą zmienić umowę taryfową na produkt, którym kończy się dotychczasowa umowa produktowa oraz ci, którzy chcą zostać klientami Enei. Oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie spokój i bezpieczeństwo.

Przez 3-letni czas obowiązywania Regulaminu Oferty klienci będą mieli zapewnioną pomoc fachowców w nagłych domowych awariach. Na pokrycie kosztów naprawy i pomoc do dyspozycji jest nawet do 4 500 zł. W zależności od wybranego wariantu, będzie można skorzystać z usług: elektryka, technika urządzeń grzewczych i gazowych, serwisanta RTV/AGD, szklarza oraz hydraulika. W ramach promocji klienci zawierający umowę w stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta oraz za pośrednictwem Infolinii nie będą uiszczać opłaty handlowej za usługi fachowca przez pierwsze trzy pełne miesiące korzystania z produktu. Ci, którzy zdecydują się na zawarcie umowy on-line przez elektroniczne Biuro Obsługi Klienta eBOK lub w Strefie Zakupów Enei otrzymają 100% rabat od opłaty handlowej przez pierwsze cztery pełne miesiące. Po promocyjnym okresie wysokość opłaty handlowej będzie zgodna z cennikiem i zależna od wybranego wariantu.

Wszyscy klienci otrzymają stały opust na cenę energii elektrycznej. Będzie on wynosił 3% od ceny sprzedaży energii wynikającej z aktualnie obowiązującej Taryfy dla energii elektrycznej zatwierdzanej przez Prezesa URE. Dodatkowo zyskają również kod rabatowy do Strefy Zakupów Enei o wartości 150 zł (w przypadku zawarcia umowy on-line) lub 100 zł (w przypadku zawarcia umowy w Biurze Obsługi Klienta lub za pośrednictwem Infolinii).

Promocja obowiązuje do 30 listopada. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.enea.pl/promocja.