Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne

Enea z Radiem Szczecin zapraszają na powitanie lata

„Lato na start z Radiem Szczecin i Eneą” to dwudniowe wydarzenie plenerowe na szczecińskiej Łasztowni. Mieszkańcy miasta i turyści będą mieli okazję spotkać się z prezenterami radiowymi i podpatrywać ich pracę na żywo. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, zabawy, konkursy, a także koncert gwiazdy. Wydarzenie wspiera Enea.

Na wszystkich gości, którzy odwiedzą szczecińską Łasztownię 18 i 19 czerwca czeka wiele atrakcji zapowiadających nadchodzące lato. W piątek będzie można wysłuchać i podpatrzeć realizację na żywo jubileuszowego wydania Szczecińskiej Listy Przebojów. To jedna z najdłużej nieprzerwanie emitowanych audycji Radia Szczecin, która właśnie obchodzi swoje 30-lecie. Cała antena radiowa przeniesie się w plener już od godz. 17:00. O godz. 20:00 rozpocznie się wyjątkowa dwugodzinna audycja, którą poprowadzą Milena Milewska i Paulina Sawicka, w asyście Grzegorza Piepke i Jarosława Gowina. W sobotę również nie zabraknie programów na żywo, będzie można m.in. skorzystać z darmowej porady dietetycznej Jakuba Mauricza, w ramach specjalnego wydania programu "Czas na Zdrowie!".

– Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie na początek lata do Szczecina. Enea, jako firma odpowiedzialna społecznie, aktywnie włącza się w życie lokalnych społeczności, angażując się w organizację ważnych dla mieszkańców wydarzeń. Wszystkim nam brakuje niepowtarzalnej atmosfery koncertów i spotkań, dlatego bardzo liczymy, że spotkamy się na Łasztowni, by wspólnie cieszyć się z nadchodzącego lata – podkreśla Marcin Pawlicki, wiceprezes Enei ds. operacyjnych.

Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie sobotni koncert. O godz. 19:00 na scenie pojawi się zespół Jary Oddział Zamknięty. To będzie powrót do początków tej formacji, która pod koniec 2013 roku wznowiła swoją działalność pod nazwą Jary Oddział Zamknięty. Wybór zespołu nie jest przypadkowy, wydane ponad 30 lat temu przez Oddział Zamknięty płyty, zostały nagrane właśnie w siedzibie Radia Szczecin.