Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne

Znamy daty Enea Edison Festival 2020

Trzecia edycja festiwalu Enea Edison Festival odbędzie się 24-25 lipca w podpoznańskim Baranowie, w malowniczym otoczeniu Jeziora Kierskiego, na terenie Best Western Hotel Edison. Sponsorem tytularnym wydarzenia została Enea.  

Pula biletów HUNTER TIX dostępna będzie w sprzedaży od 6 marca, a pierwsi artyści zostaną ogłoszeni wkrótce.

Enea Edison Festival 2020 to festiwal muzyczny, który spełnia marzenia wielu melomanów o dużej imprezie na świeżym powietrzu, przy dźwiękach utworów znanych polskich i zagranicznych zespołów oraz wokalistów. To coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej. Line-up poprzednich edycji zdobili chociażby: Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Kortez, Fisz Emade Tworzywo, Sorry Boys, Bitamina czy O.S.T.R. Nie zabrakło także zespołów z zagranicy. Impreza promowała węgierską formację Mörk oraz Hiszpana Gizmo Varillasa, znanego w Polsce z wykonywania Freedom For a Change. Pierwsi artyści nadchodzącej edycji zostaną ogłoszeni niebawem na stronie www.edisonfestival.pl.

Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica Jeziora Kierskiego. Zlokalizowana zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni festiwalu można nie tylko posłuchać muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. W ubiegłym roku powodzeniem cieszyły się poranne ćwiczenia jogi z poznańskim Domem Kultury Jogi oraz zajęcia z plecenia wianków.

HUNTER TIX trafią do sprzedaży już 6 marca. Dostępne będą do 11 marca lub do wyczerpania puli. Zakup biletów jest możliwy poprzez bileterie Eventim, eBilet oraz ToBilet.

Od tego roku festiwal zmienia nazwę dzięki zaangażowaniu sponsora tytularnego. Została nim Enea - koncern energetyczny.

Enea z radością dołącza do Edison Festival – wydarzenia muzycznego noszącego nazwę wynalazcy, który opatentował żarówkę elektryczną. Chcemy dodać jeszcze więcej energii uczestnikom festiwalu i występującym artystom – powiedziała Magdalena Hilszer, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji w Enei. – Enea jest mecenasem kultury trafiającej do szerokiego grona odbiorców. Od fanów Festiwalu Spring Break odkrywającego młodych artystów, przez Enter Enea Festival dla wielbicieli muzyki jazzowej, po mecenat nad Teatrem Wielkim w Poznaniu. Enea Edison Festival to wyjątkowe muzyczne spotkanie w przepięknej scenerii i radosnej atmosferze – dodała Magdalena Hilszer.

– Cieszymy się, że przy trzeciej edycji festiwalu nasze szeregi zasila marka Enea. Jest nam niezwykle miło, że festiwal znalazł się w gronie projektów kulturalnych wspieranych przez markę obok tak ciekawych wydarzeń i instytucji. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy będziemy mogli dostarczyć fanom dobrej muzyki jeszcze więcej emocji przez kolejne lata –  podkreśla Zuzanna Oses, Brand Manager Good Taste Production.

Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison. Regulamin imprezy jest dostępny na stronie www.goodtaste.pl. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko kupna biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncerty. Więcej informacji na www.edisonfestival.pl i na Facebooku: Edison Festival - Taste The Music.