Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne

Strefa Zakupów Enei z rowerami elektrycznymi

Enea poszerzyła ofertę produktów w Strefie Zakupów o rowery elektryczne. W sprzedaży dostępne są w atrakcyjnych cenach modele miejskie, trekkingowe i przeznaczone do jazdy offroadowej. Strefa Zakupów Enei to internetowa platforma zakupowa, przygotowana specjalnie dla klientów firmy.  

Enea nieustannie rozwija program lojalnościowy dla swoich klientów, którym jest Strefa Zakupów Enei - to internetowa platforma, która oferuje blisko 1000 produktów. Tutaj każdy klient Enei może dokonać szybkich i bezpiecznych zakupów markowych produktów z atrakcyjnymi rabatami – nawet do 30 proc. Program lojalnościowy Strefa Zakupów to narzędzie, które umożliwia premiowanie klientów za różnego rodzaje aktywności, np. poprzez kupony rabatowe za zawarcie umowy produktowej w Biurach Obsługi Klienta, czy za pośrednictwem Call Center.

Program lojalnościowy Enei powstał po to, by docenić klientów, którzy pozostają związani z naszą firmą. Konsekwentnie rozwijamy i ulepszamy program Strefy Zakupów, dokładając wszelkich starań, by przygotowana dla naszych Klientów oferta spełniała ich oczekiwania – powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei ds. handlowych.

Enea w maju rozszerzyła swoją ofertę o rowery elektryczne. Obecnie na stronie www.strefa.enea.pl klienci indywidualni Enei znajdą kilka modeli e-rowerów, wkrótce do oferty dołączą kolejne modele. Rower ze wspomaganiem elektrycznym na pierwszy rzut oka praktycznie nie różni się od tradycyjnego roweru, posiada jednak silnik, baterię i kontroler. Dzięki współpracy tych trzech elementów rower z napędem elektrycznym porusza się bezszelestnie i bez wysiłku rowerzysty. Każdy z rowerów można także użytkować w standardowy sposób przy wyłączonym silniku. Choć rower elektryczny napędzany jest także siłą mięśni rowerzysty, to wyposażenie dodatkowe w postaci silnika daje możliwość zwiększenia zasięgu pokonywanej trasy lub zwiększenia jej trudności. Dodatkowo jazda rowerem elektrycznym jest znacznie tańsza niż poruszanie się samochodem czy środkami komunikacji miejskiej. Cichy rower z napędem elektrycznym jest także przyjazny dla środowiska i dlatego jest alternatywą dla innych środków transportu w codziennym życiu.

Enea jako firma odpowiedzialna społecznie prowadzi szereg działań, które mają korzystny wpływ na poprawę jakości powietrza w kraju. Posiadamy w swojej ofercie rozwiązania z obszaru fotowoltaiki, pomp ciepła, czy też elektrycznego ogrzewania. Tym razem wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i do oferty Strefy Zakupów wprowadziliśmy rowery elektryczne, dostępne u nas w konkurencyjnych cenach. Zamierzamy rozwijać w naszej Strefie Zakupów sprzedaż produktów, które wspierają ekologiczny styl życia i skierowane są na troskę o środowisko – powiedział Piotr Adamczak, wiceprezes Enei ds. handlowych.

Każdy rower zakupiony w Strefie Zakupów Enei jest już przygotowany do jazdy z potwierdzonym w karcie gwarancyjnej przeglądem technicznym i regulacją w gratisie.

Grupa Enea to wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie produkcji energii elektrycznej. Zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę klienta. Odpowiada za bezpieczne dostawy energii do 2,6 mln klientów.

Do Enei Operator należy sieć dystrybucyjna w północno-zachodniej Polsce (ok. 1/5 powierzchni kraju). Grupa zatrudnia w całej Polsce 16,5 tys. pracowników, którzy tworzą innowacyjny koncern surowcowo-energetyczny. Do Grupy należą dwie ważne elektrownie systemowe: Elektrownia Kozienice i Elektrownia Połaniec. W ramach Grupy Enea działa również Lubelski Węgiel Bogdanka – kopalnia jest głównym dostawcą surowca do należących do Grupy elektrowni. Działalność Grupy obejmuje również energetykę cieplną w zakładach w Białymstoku, Obornikach i Pile.

Grupa Enea w 2018 r.:
6,3 GW zainstalowanej mocy elektrycznej
384 mln ton potencjału wydobycia 3 obszarów koncesyjnych
122,8 tys. km linii dystrybucyjnych wraz z przyłączami
16,5 tys. pracowników
2,6 mln klientów