Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Enea Energetyk Poznań. Prezentacja zespołu I ligi siatkówki kobiet

Za nami niezwykle udany debiut w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi siatkówki kobiet, a przed nami pierwszy w historii  klubu Enea Energetyk i po 8 latach przerwy mecz ligowy w Poznaniu. Już w najbliższą sobotę zapraszamy do hali "B" POSiR przy ul. Chwiałkowskiego 34, gdzie o godzinie 16.00 Enea Energetyk podejmować będzie AZS Politechniki Śląskiej Gliwice.

To będzie emocjonujące widowisko, bo zawodniczki dają z siebie wszystko. Pokazały to w ostatnim meczu, gdzie nie przestraszyły się czołowej ekipy poprzedniego sezonu i na inaugurację rozgrywek pokonały w wyjazdowym meczu Solnę Wieliczka 3:2 – powiedział Robert Rakowski, prezes klubu Enea Energetyk Poznań.

Oprócz wspaniałych sportowych emocji, na kibiców czekają dodatkowe atrakcje. Enea, sponsor tytularny, ufundowała dla pierwszych 250 kibiców oryginalne klubowe szaliki. W ogłoszonych na portalu społecznościowym konkursach będzie można wygrać także reprezentacyjną koszulkę polo i replikę koszulki meczowej naszej drużyny.

Z radością patrzymy jak zawodniczki klubu Enea Energetyk Poznań wygrywają. Enea od lat wspiera KS Energetyk, angażując się w projekty związane ze szkoleniem dzieci i młodzieży. Widzimy, że to wsparcie przynosi efekty w postaci rozgrywek na najwyższym poziomie. By więc kibice mogli jeszcze efektywniej dzielić się swoimi emocjami i dopingować zespół, już w sobotę, przed najbliższym meczem rozdamy 250 szalików – powiedziała Magdalena Hilszer, kierownik Biura Komunikacji Enei.

Dziś, na kilka dni przed drugim meczem, odbyło się przedstawienie zespołu poznańskich siatkarek. Trzynaście zawodniczek podstawowego składu uzupełniać będą juniorki Enei Energetyka.

 1. Natalia Bogdanowicz
 2. Aleksandra Gancarz
 3. Klaudia Felak
 4. Iwona Zuzel
 5. Agata Sklepik
 6. Karolina Bohdanowicz
 7. Barbara Cembrzyńska
 8. Aleksandra Pasznik (kapitan zespołu)
 9. Klaudia Świstek
 10. Beata Pawlicka
 11. Emilia Oktaba
 12. (z numerem 15) Agnieszka Wołoszyn
 13. (z numerem 17) Klaudia Gajewska

Więcej informacji o składzie na stronie klubu Enea Energetyk Poznań.

Zapraszamy na mecze Enea Energetyk Poznań!

O ENEA ENERGETYK POZNAŃ:

Klub Sportowy Enea Energetyk Poznań na przełomie 60-letniej działalności wielosekcyjnej dochował się wielu reprezentantów Polski, uczestników i medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Obecnie w „Energetyku” trenuje ponad 400 zawodniczek i zawodników w 4 sekcjach: siatkówki, gimnastyki artystycznej, kajakowej i lekkiej atletyki. Biorąc pod uwagę uczestników projektu „Enea Akademii Sportu” szkoleniem objętych jest każdego roku ponad 1500 dziewczynek i chłopców IV,V i VI klas  szkół podstawowych.

O GRUPIE ENEA:

Grupa Enea to wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej. Zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiada za bezpieczne dostawy energii do 2,5 mln Klientów.

Do Enei Operator należy sieć dystrybucyjna w północno-zachodniej Polsce (ok. 1/5 powierzchni kraju). Grupa zatrudnia w całej Polsce 15,7 tys. Pracowników, którzy tworzą innowacyjny koncern surowcowo-energetyczny. Do Grupy Enea należą dwie ważne elektrownie systemowe: Elektrownia Kozienice i Elektrownia Połaniec. W ramach Grupy działa również Lubelski Węgiel Bogdanka – kopalnia jest głównym dostawcą surowca do należących do Grupy elektrowni. Działalność Grupy Enea obejmuje również energetykę cieplną w zakładach w Białymstoku, Obornikach i Pile.