teaser.jpg
Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne

Nowa oferta Enei Energia+ Fotowoltaika

Enea przygotowała dla Klientów nową ofertę Energia+ Fotowoltaika.  Obejmuje ona kompleksową obsługę Klienta wraz z audytem i doborem optymalnej instalacji fotowoltaicznej, która przynosi korzyści finansowe w postaci szybkiego zwrotu z inwestycji. Energia+ Fotowoltaika oferuje także montaż, wsparcie w pozyskaniu finansowania i pełną obsługę w ramach umowy.

Panele fotowoltaiczne służą do bezpośredniej zamiany energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Dzięki temu Klient uzyskuje źródło energii. W ramach oferty sprawdzone zostaną warunki lokalizacyjne aby dobrać odpowiedni rodzaj instalacji fotowoltaicznej, która pozwoli osiągnąć jej najwyższą efektywność zgodną z oczekiwaniami Klienta. Partner - firma HelioExperts, specjalista w dziedzinie paneli słonecznych, dostarczy instalacje na miejsce, zamontuje ją i uruchomi. Klientowi zostanie również udzielona pomoc w pozyskaniu źródeł finansowania, otrzymuje on także gwarancję na zainstalowane urządzenia oraz serwis pogwarancyjny. Po uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej jej użytkownik staje się Prosumentem, któremu Enea będzie świadczyć kompleksowe usługi w ramach wybranej przez Klienta oferty produktowej firmy. 

– Decydując się na podpisanie umowy Klient skorzysta w pełni ze wszystkich zalet oferty Energia+ Fotowoltaika. W ramach oferty Energia+ Fotowoltaika zapewnimy doradztwo, przygotowanie projektu oraz dostawę i montaż kompletnego systemu paneli fotowoltaicznych. Dajemy komfort obsługi, ale także dbamy o czas naszych Klientów i dlatego w ramach oferty pomagamy w załatwieniu wszystkich formalnościmówi Bartosz Zieliński, dyrektor Departamentu Sprzedaży EneiOferta Energia+ Fotowoltaika przygotowana została w taki sposób, aby Klient nie tylko mógł szybko poznać korzyści z  inwestycji w panele słoneczne, ale również otrzymał fachową pomoc w wyborze najlepszych dla niego rozwiązań – dodał Zieliński.

Energia+ Fotowoltaika jest już dostępna. Obecnie oferta skierowana jest do Klientów z obszaru dystrybucyjnego Enei. Zainteresowani mogą umówić się na bezpłatny audyt fotowoltaiczny, którzy wykonają fachowcy z HelioExperts. Profesjonaliści przyjadą i przeprowadzą analizę warunków technicznych bez dodatkowych kosztów. Dokonają wyboru optymalnej instalacji i przedstawią symulację kosztów. Oprócz opracowania projektu, obliczą także stopę zwrotu z inwestycji.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.enea.pl/fotowoltaika