teaser.jpg
Uwaga. Przeglądasz artykuł starszy niż rok – informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne

Enea ponownie nagrodziła przedsiębiorców

Kolejna edycja loterii dla Klientów biznesowych Enei "ENERGIA+ Podwójny zysk" została rozstrzygnięta. Niebieski Fiat Doblo trafił w ręce przedsiębiorcy z Lubonia pod Poznaniem. Dla swojej firmy wybrał on produkt „ENERGIA+ Stała cena”.

W loterii uczestniczyli właściciele małych firm, którzy między marcem i czerwcem tego roku podpisali umowę sprzedaży energii wraz z wybranym pakietem promocyjnym. Spośród uczestników wylosowano szczęśliwca, który otrzymał nagrodę główną - Fiata Doblo Cargo Kombi.

Samochód wygrał pan Tomasz, przedsiębiorca z Lubonia. Nie krył on zaskoczenia i zapewniał, że auto przyda się w prowadzeniu biznesu. – Bardzo się cieszę! Nigdy w życiu nic nie wygrałem – zaznaczył laureat odbierając kluczyki do samochodu. – Takie rzeczy tylko w Enei! – dodał z uśmiechem.

Kluczyki uroczyście przekazał zwycięzcy Bartosz Zieliński, dyrektor departamentu sprzedaży w Enei. – Cieszymy się, że nasi Klienci chętnie uczestniczą w tego typu promocjach – powiedział. – Stawiamy na długotrwałe relacje i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom poprzez odpowiednio dobrane oferty z dodatkowymi korzyściami – zaznaczył Zieliński.

Samochód nie był jedyną nagrodą w loterii "ENERGIA+ Podwójny zysk". Co miesiąc uczestnicy brali udział w losowaniu nagród dodatkowych – dziewięciu kart paliwowych o łącznej wartości 18 tys. zł. Wśród laureatów znaleźli się przedsiębiorcy m.in. z Bydgoszczy, Poznania, Gostynia, Leszna i Świebodzina.

Tegoroczna edycja loterii „ENERGIA+ Podwójny zysk” spotkała się ze sporym zainteresowaniem Klientów. Już wkrótce wystartują kolejne edycje loterii – zarówno dla Klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

 

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/qVXW6ySJ13g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>