Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Zakończyła się urodzinowa trasa Perfectu z Eneą

Ponad 230 tysięcy fanów i miłośników rocka świętowało 35 urodziny zespołu Perfect. Od lutego muzycy pokonali kilkadziesiąt tysięcy kilometrów, dając 35 koncertów w całej Polsce. Jubileuszowa trasa Enea Perfect Tour „Wszystko ma swój czas” zakończyła się 6 grudnia w Toruniu.

Zespół gościł m.in. w Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Białymstoku, Krakowie i wielu innych miastach. W każdym z nich mógł liczyć na gorące przyjęcie i żywiołowe reakcje publiczności, która wspólnie śpiewała kolejne przeboje.

W ciągu wielu miesięcy w trasie, Perfect, na czele z Grzegorzem Markowskim, wielokrotnie podkreślał, że jest pod wrażeniem profesjonalizmu organizacji tak dużego przedsięwzięcia. Entuzjazm i energia publiczności sprawiły, że już teraz rozpoczęły się prace nad kolejnym albumem muzycznym. Ostatnia płyta "DaDaDam" podczas trasy zyskała status platyny. 

– Bardzo się cieszymy, że mogliśmy towarzyszyć legendzie polskiej muzyki rozrywkowej w czasie tego ważnego jubileuszu – mówi Grzegorz Kinelski, wiceprezes ds. handlowych Enei. – Praca muzyków to niełatwy kawałek chleba. Niemniej dzięki dobrym piosenkom i dźwiękom, a także szczerości przekazu Perfect przyciąga do siebie coraz to nowe rzesze fanów. To są nasi obecni i potencjalni Klienci, z którymi chcemy się spotykać właśnie przy takich okazjach – podkreśla Kinelski.