Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Kampania reklamowa Enei ENERGIA+ Pakiet korzyści

Ruszyła ogólnopolska kampania promocyjna Enei dla Klientów indywidualnych. W ofercie ENERGIA+ Pakiet korzyści, oprócz stałej ceny za prąd, Klienci zyskują dodatkowe, pozaenergetyczne bonusy. Nowością jest możliwość zawarcia umowy przez internet.

Bohaterem spotu telewizyjnego jest Paweł, oaza pewności i spokoju. Podwyżki prądu go nie dotyczą, niezależnie od tego co będzie działo się wokół na rynku, bo wybrał pakiet ENERGIA+ od Enei. Dzięki niemu, nawet przez trzy lata będzie się cieszył stałą, niezmienną ceną prądu oraz dodatkowymi korzyściami, które oferuje firma: dostępem do prywatnej opieki medycznej za 1 zł lub oszczędnościami nawet do 400 zł. A wszystko to w trzech prostych krokach, w których produkty z pakietu ENERGIA+ można prosto i wygodnie zamówić przez internet.

Spot wyprodukowała Agencja GPD. Za zakup mediów odpowiada Dom Mediowy Starcom. Kampania potrwa do 30 stycznia 2016 roku. Poza głównymi stacjami telewizyjnymi, obejmie internet i kanał VOD, a od grudnia radio, prasę i outdoor.

Zapraszamy do obejrzenia spotu telewizyjnego.