Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Kup energię przez internet z Pakietem korzyści od Enei

Klienci indywidualni Enei mogą już zawierać umowę przez internet. Firma, uruchamiając nowy kanał sprzedaży, oferuje produkty z gwarantowaną, stałą ceną za energię oraz dodatkowymi korzyściami.

- Zmiana taryfy na produkt jeszcze nigdy nie była tak prosta i korzystna. Decydując się na odejście od tradycyjnej taryfy, Klient zyskuje gwarancję atrakcyjnej i niezmiennej ceny ze energię przez cały okres umowy – wyjaśnia Grzegorz Kinelski, wiceprezes ds. handlowych Enei. – Dodatkowo ma możliwość wyboru produktu, który najbardziej będzie odpowiadał jego potrzebom, także tym pozaenergetycznym. Wszystko bez wychodzenia z domu – dodaje.

W ofercie ENERGIA+ Pakiet korzyści znajdują się produkty, których dodatkowym atutem są konkretne zyski dla Klientów. ENERGIA+ Zdrowie oferuje dostęp do prywatnej opieki medycznej już za 1 zł, ENERGIA+ Pewna cena to niezmienna cena energii nawet przez 3 lata, a ENERGIA+ Oszczędności daje możliwość oszczędzania na rachunkach za prąd i zakupach kartą płatniczą z kontem w Getin Banku.

Szczegółowa prezentacja oferty znajduje się na stronie energiaplus.pl. Obecni Klienci Enei zainteresowani jednym z produktów z oferty ENERGIA+ Pakiet korzyści mogą zamówić umowę przez internet. Nowi, potencjalni Klienci Enei mogą zamówić kontakt z konsultantem, który szczegółowo przedstawi warunki oferty.