Prowadzisz aktywny tryb życia, kibicujesz triathlonistom, a może po prostu szukasz na rynku atrakcyjnej oferty zakupu energii? Ruszyła nowa loteria Enei dla Klientów indywidualnych, w której poza zdobyciem cennych nagród istnieje możliwość zapewnienia ulubionemu triathloniście startu w zawodach w 2016 roku.

Loteria ENERGIA+ Aktywne życie potrwa do 11 września 2015 roku. Każdy, kto w tym czasie podpisze umowę i zdecyduje się na zmianę taryfy na produkt z pakietu ENERGIA+, zyska szansę na zdobycie cennych nagród. Wśród nich weekendowy pobyt w SPA o wartości 6000 zł, aparaty fotograficzne, rowery, karty podarunkowe na zakupy w sieci sklepów sportowych Decathlon.

Promocją objęte są produkty pod wspólną nazwą ENERGIA+. W ofercie znajdują się pakiety z dodatkowymi świadczeniami medycznymi (ENERGIA+ Zdrowie), ubezpieczeniowymi (ENERGIA+ Spokój), gwarancją ceny za energię (ENERGIA+ Pewna cena i ENERGIA+ Oszczędny dom), zwrotem kosztów za rachunki za prąd i transakcje kartą płatniczą (ENERGIA+ Oszczędności).

- Proponujemy naszym Klientom udział w loterii, w której zyskują nie tylko oni, ale także zawodnicy startujący w zawodach Enea Tri Tour – mówi wiceprezes ds. handlowych Enea, Grzegorz Kinelski. - Można zwiększyć swoje szanse w loterii, biorąc udział w plebiscycie Enea Grand Tri. Zawodnik, który otrzyma największą liczbę głosów zapewni sobie start w przyszłorocznych zawodach w Roth lub we Frankfurcie, a nasz Klient podwójną szansę w losowaniu nagród – wyjaśnia.

Głosy na triathlonistów można oddawać na stronie www.aktywnezycie.energiaplus.pl. Zwycięzców loterii oraz plebiscytu poznamy na jesień.

Za nami dwie z dziewięciu wielkich imprez triathlonowych. Cykl zawodów Enea Tri Tour nabiera rozpędu, a nasi zawodnicy mają już pierwsze duże sukcesy na swoim koncie. Agnieszka Jerzyk, startująca w Enea Tri Tour Team, zakończyła I Igrzyska Europejskie w Baku na bardzo dobrym 9 miejscu.

O tym, że triathlon to sport dla każdego przekonują aktorzy Ilona Wrońska i Leszek Lichota, którzy przygotowują się do startu w lipcowej edycji Enea Challenge Poznań. Ich kolejne treningi i postępy prezentuje film: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ilona-wronska-i-leszek-lichota-na-miekkich-nogach,171302.html