Volkswagen Caddy IV generacji New Edition to główna nagroda w kolejnej loterii dla Klientów Enei. Dodatkowo, co miesiąc, losowane będą trzy karty paliwowe o wartości 2000 złotych. Nowa loteria skierowana jest do Klientów biznesowych: małych i średnich firm oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Firma wychodzi w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, którzy dziś chcą czegoś więcej, niż tylko korzystnej ceny.

- Skierowana do Klientów indywidualnych loteria „ENERGIA+ Moc nagród”, cieszy się ogromnym powodzeniem. Doceniają oni dodatkowe korzyści, jakie proponujemy. Stąd pomysł, by podobną ofertę przygotować również dla Klientów biznesowych. Nagrody są bardzo atrakcyjne i dodatkowo motywują do skorzystania z cenionych produktów. To prawdziwie podwójny zysk - podkreśla Grzegorz Kinelski, wiceprezes Enei do spraw handlowych.

Żeby wziąć udział w nowej loterii Enei, należy podpisać umowę do 14 sierpnia, korzystając z produktów „ENERGIA+ Zawsze Taniej” lub „ENERGIA+ Stała cena”. Umowę można zawrzeć w jednym z Biur Obsługi Klienta, za pośrednictwem infolinii lub jednego z partnerów handlowych firmy. Podpisaną umowę należy zarejestrować na stronie www.energiaplus.pl/biznes. Później pozostaje już tylko trzymać kciuki, liczyć na szczęście i czekać na wygraną. Pierwsze losowanie, w którym nagrodą będą trzy karty paliwowe o wartości 2 000 złotych, do zrealizowania na stacjach Orlen, odbędzie się 6 lipca. Natomiast losowanie nagrody głównej – Volkswagena Caddy
– 10 września.

Jeszcze tylko do 12 czerwca trwa loteria dla Klientów indywidualnych „ENERGIA+ Moc nagród”, w której wygrać można między innymi rok energii za darmo, tablety oraz roboty kuchenne. Obie loterie są wzmocnieniem całej kampanii produktowej pod nazwą ENERGIA+.