Moc nagród mogą wygrać Klienci Enea. W loterii, uruchomionej właśnie przez firmę, wezmą udział wszyscy Klienci, którzy między 16 marca a 12 czerwca zmienią aktualna taryfę na ofertę produktową Enea. Do wygrania będzie między innymi rok poboru energii za darmo. To kolejny element kampanii pod hasłem „ENERGIA+”.

- Loteria jest wzmocnieniem całej naszej kampanii produktowej – tłumaczy Grzegorz Kinelski, wiceprezes ds. handlowych Enea. -  Dbamy o naszych Klientów i świat, który ich otacza. Dlatego chcemy im dawać coraz więcej. Stąd w naszej ofercie energia z dodatkowymi usługami: ubezpieczeniem, kontem w banku. Niebawem również z ubezpieczeniem zdrowotnym i innymi korzyściami.

Oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, którzy chcą zmienić sprzedawcę energii na Eneę, ale także do obecnych Klientów firmy, którzy po prostu zmienią taryfę na pakiet ENERGIA+ z gwarancją stałej ceny. Nowe umowy można podpisać we wszystkich Biurach Obsługi Klientów na terenie działania Enea. Szczegółowe informacje można uzyskać także pod numerem infolinii.

Oferta i loteria wsparte są kampanią reklamową w ogólnopolskich mediach – w radiu, telewizji oraz w Internecie. Specjalnie na potrzeby promocji nowych usług stworzona została także platforma internetowa - www.energiaplus.pl. Za jej pośrednictwem Klienci będą mogli zarejestrować umowę i wziąć udział w loterii.