Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Enea zasili Międzynarodowe Targi Poznańskie

ENEA S.A. wygrała konkurs ofert na dostawę energii elektrycznej Międzynarodowym Targom Poznańskim. Umowa będzie obowiązywać od 1 stycznia  do 31 grudnia 2014 r. Planowana wielkość dostawy energii elektrycznej w tym okresie wyniesie 9 GWh. 

To powrót do współpracy obu firm po kilku latach przerwy. ENEA będzie dostarczać energię na potrzeby całego kompleksu MTP.

- Międzynarodowe Targi Poznańskie i ENEA, to dwie ważne, rozpoznawalne w całym kraju marki, jednoznacznie kojarzone z Wielkopolską i Poznaniem. Mamy nadzieję, że nasza umowa to powrót do dobrych tradycji i początek budowania wielopłaszczyznowej współpracy między nami - powiedział Przemysław Trawa, Wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Z kolei Łukasz Pawłowski,  Dyrektor Pionu Sprzedaży w ENEA S.A. podkreśla, że nawiązanie współpracy z tak ważnym partnerem ma dla ENEA duże znaczenie. - Cieszymy się, że o sukcesie w konkursie ofert zdecydowała elastyczność i innowacyjność naszych propozycji. Przygotowujemy indywidualne oferty i dostosowujemy je do potrzeb Klientów. Naszą jakość potwierdza decyzja MTP i innych ważnych Partnerów, którzy w ostatnich tygodniach wybrali ofertę ENEA - dodaje.