Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności.

Niższe płatności za energię dla Klientów Enei

 

Od 1 sierpnia Klienci indywidualni mogą korzystać z nowego produktu ENEA S.A. pod nazwą ENERGIA Z KONTEM. Korzystając z produktu Klienci mogą zaoszczędzić na opłatach za energię elektryczną i równocześnie zarobić na promocyjnym rachunku bankowym w GETIN Banku – razem nawet do 400 zł.

Dzięki nowemu produktowi Klienci zyskują gwarancję stałej ceny energii przez kolejne 20 miesięcy. Dodatkowo mają prawo do 15. procentowego zwrotu kosztów od zapłaconego ENEA S.A. rachunku za energię elektryczną (do 200 zł w okresie obowiązywania umowy). Oprócz tego Klienci mogą zyskać również dzięki specjalnej promocji GETIN Banku polegającej na zwrocie pięciu procent wartości transakcji bezgotówkowych kartami debetowymi banku wydanymi do rachunku (nie więcej niż 20 złotych miesięcznie, do 200 zł w okresie obowiązywania umowy). Łącznie wartość zwrotu w danym roku kalendarzowym może wynieść 400 złotych, co praktycznie pokrywa płatność za energię nawet przez kilka miesięcy.

Produkt skierowany jest do Klientów z gospodarstw domowych zakwalifikowanych do jednej z grup taryfowych G i przyłączonych do sieci dowolnego Operatora Sieci Dystrybucyjnej, a więc obierających energię w dowolnym miejscu na terenie całego kraju.  

Oferta jest odpowiedzią na potrzeby Klientów w zakresie zabezpieczenia ryzyka zmiany kosztów energii oraz obniżenia płatności za energię elektryczną.

Więcej informacji o produkcie: www.enea.pl/energiaplusoszczednosci